در این سیستم شما به عنوان همکار ما خواهید بود و می توانید در سایت یا صفحات اجتماعی خودتان محصولات ، مقالات و سایت ما را معرفی کنید. افرادی که از سمت شما و از طریق لینکی که شما منتشر کرده اید وارد سایت ما می شوند اگر تا ۳۰ روز از سایت ما خریدی انجام دهند به ازای هر فروش درصدی به شما به عنوان پورسانت تعلق می گیرد.

اصطلاحات سیستم همکاری در فروش

همکار فروش: شما هستید! یعنی کسی که سایت ما را تبلیغ می‌کند و از فروش‌های ایجاد شده کمیسیون دریافت می‌کند.

ارجاع: بازدیدکننده‌ای است که از طریق شما وارد سایت ما می‌شود.

خریدهای ارجاعیخریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

میزان پورسانت محصولات چقدر است؟

این میزان متغیر است اما حداقل ۱۵درصد از مبلغ فروش می باشد.البته این درصد به نسبت محصولات مختلف متغیر است و در روزهای خاصی نیز این نسبت تغییر می کند و ممکن تا ۵۰ درصد نیز باشد.

آیا پس از ثبت نام بلافاصله می توانم کارم را شروع کنم؟

بله. اما قبل از اینکه بتوانید کارتان را شروع کنید ما باید حساب شما را تایید و فعال کنیم.پس از آن می توانید کسب درآمدتان را شروع کنید.

آیا من باید برای خرید محصولات مبلغی پرداخت کنم و آن ها را برای مشتریان ارسال کنم؟

خیر. شما فقط تبلیغ خوب آکادمی را در سایتتان یا رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید و تمام کارهای تهیه و ارسال محصول برای مشتری بر عهده خوب آکادمی می باشد. و شما نیازی به انجام دادن هیچ کاری ندارید.

آیا باید لینک محصولات را منتشر کنم و به ازای فروش آن درآمد کسب می کنم ؟

نیازی نیست شما حتما لینک محصولات را منتشر کنید بلکه هر صفحه از سایت را می توانید منتشر کنید سیستم همکاری در فروش خوب آکادمی بسیار هوشمند است و شما با لینک مخصوص خودتان سایت ما را تبلیغ می کنید، هر بازدید کننده ای که از سمت شما به سایت ما بیاید به نام شما ثبت می شود و تا ۳۰ روز اطلاعات آن شخص ثبت می شود و شما حتی می توانید ببینید از چه صفحات و محصولاتی دیدن کرده است. در صورتی که این شخص در ۳۰ روز از سایت خریدی انجام دهد مبلغی به عنوان سود فروش به حساب شما منظور می شود.

من لینک خودم را از کجا پیدا کنم؟

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

khobacademy.ir/?ref=6

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

برای تولید لینک‌های خود می‌توانید به صفحه زیر مراجعه کنید:

https://khobacademy.ir/affiliate-area

البته پس از اینکه به عنوان همکار فروش تایید شدید به این صفحه دسترسی خواهید داشت.

چگونه می توانم مشتریان بیشتری را جذب کنم و درآمد بیشتری بدست بیاورم؟

همانطور که در بالا توضیح دادیم، شما لینک مخصوص خودتان را دارید و با این لینک می توانید در هر جایی سایت ما را تبلیغ کنید مثلا اگر کانال تلگرام دارید یا در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی لینک را منتشر کنید و یا اگر سایت دارید می توانید برای اعضای سایتتان لینک را ایمیل کنید. هرچه افراد بیشتری با لینک شما وارد سایت ما بشوند احتمال فروش و به تبع آن میزان درآمد شما بیشتر می شود.

چگونه می توانم درآمدی که کسب کرده ام را دریافت کنم؟

زمانی که مبلغ پورسانت های شما به ۵۰ هزار تومان رسید می توانید درخواست کنید تا مبلغ به حساب شما واریز شود.مبالغ درخواستی حداکثر ظرف یک روز کاری به حساب شما واریز می شود.

کدام محصولات شما سود بیشتری دارد تا آن را بیشتر تبلیغ کنم؟

همانطور که توضیح داده شد سیستم همکاری در فروش سایت خوب آکادمی  بسیار هوشمند است و تا ۳۰ روز هر بازدید کننده ای که از سمت شما وارد سایت شود و خریدی انجام دهد شما پورسانت آن را دریافت می کنید. پس مهم نیست که مشتری شما ابتدا کدام محصول را می بیند چون تا ۳۰ روز هر خریدی انجام دهد سهم شما پرداخت می شود. اما بهتر است بازدید کننده خود را به صفحات مقالات و دانلودهای رایگان و یا دوره رایگان هدایت کنید تا ابتدا شخص به استفاده از سایت ترغیب شود و در ۳۰ روز آینده از خریدهای او پورسانت خود را دریافت کنید.

با توجه به این سیستم چگونه می‌توانم محصولات شما را در سایتم بگذارم؟

برای گذاشتن بنر محصولات در سایتتان شما می‌توانید از عکس‌هایی که در قسمت بنرهای تبلیغاتی قرارداده شده (در صورت موجود نبودن از عکس‌های موجود در خود سایت) استفاده کنید و آن عکس موردنظر را به لینک آدرس آن محصول در سایت خوب آکادمی که در نوار بالای هر صفحه است لینک داده و درآخر لینک /?ref=6  شماره شناسه خود را وارد کنید. مانند:

https://khobacademy.ir/product/networker/?ref=6

در مورد هدایت به مقالات و مطالب رایگان نیز به همین صورت عمل می‌کنیم.

چه محصولاتی را می توانم تبلیغ کنم؟

شما می توانید تمام محصولات اعم از محصولات دانلودی، دوره ها و کارگاهها را تبلیغ کنید.

برای شروع همکاری باید چه کاری انجام دهم؟

شما فقط کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

© تمامی حقوق برای مجموعه وب سایت های سرویس خوب محفوظ است